Telefon
WhatsApp
İnstagram
Facebook

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old.

İLETİŞİM

İş Makinası Lastiği Tamir

İş Makinası Lastiği Tamir
 • 20 Mayıs 2022, 18:07

İş Makinası Lastiği Tamir

İş makinası lastiği tamir edilebilir özellikleri ile bütçenize olumlu katkı sağlar. Kullanıma bağlı olarak iş makinalarının lastikleri zamanla kullanılamaz hale gelir. Bu durum zamanla aracın kullanım ömrünü azaltır. Lastiklerde oluşabilecek her türlü yıpranma ve deformasyonu başarılı müdahaleler ile yok ederek sizlere kullanım ömrünü uzatan iş makinası lastikleri sunuyoruz. İş makinelerinizin lastiklerinde oluşan her türlü hasar durumunda bizimle iletişime geçerek, her türlü sorunda etkili çözümler elde edebilirsiniz.

 

Özellikle, iş makinaları günümüzde çok fazla alanda kullanılır. Yapılan iş üzerinden yüksek performans elde edebilmek için iş makinalarının kaliteli olması çok önemlidir. Kaliteli iş makinelerinde performansı etkileyen en önemli etken lastiklerdir. Makinaların çalışma ve hareket etme kabiliyetleri lastikler üzerinden gerçekleşir. Çalışma sırasında üzerine yük binen lastikler bazı durumlarda zorlanmaya bağlı olarak arıza verebilir. Ya da lastikler bir takım yabancı maddelerin teması sonucu zedelenebilir.

 

Yırtılma ve delinme gibi olaylar ile karşılaşıldığında lastiklerin içerisinde bulunan basınçlı hava dışarıya çıkar. Sonuç olarak araçların lastiği yere yapaışır ve kullanılamaz hale gelir. Her türlü lastik sorununda gerek tamir gerekse değişim ihtiyaçlarınızda TBR Lastik firmamız ile iletişime geçerek kısa sürede lastik tamiri hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

 

İş Makinası Lastiği Tamiri Nasıl Yapılır?

 

İş Makinası Lastiği Tamiri Nasıl Yapılır

 

Tabii, iş makinalarının lastiklerinde meydana gelen problemler olması halinde yeni bir lastik almak oldukça maliyetli bir durumdur. Bununla birlikte, iş makinaları genelde normal araçların giremediği engebeli yollarda çalışır. Dolayısı ile bu araç lastikleri her koşulda savunmasız ve korumasızdır. Diğer araçlar ile kıyaslandığında da bu araçların lastiklerine zarar gelmesi ihtimali oldukça yüksektir. En basit bir hasar durumunda bile yeni lastik almak firmaların bütçesini oldukça zorlayan bir durumdur. Hasar gören lastiklerinizi yenisi ile değiştirmek yerine iş makinası lastiği tamir ettirdiğinizde;

 • Firmanızın bütçesine katkıda bulunmuş olursunuz.

 

 • Lastik satın almak için harcayacağınız sürede lastiğinizi tamir ettirerek daha uzun süre boyunca kullanabilirsiniz.

 

 • Geri dönüşüme katkıda bulunabilirsiniz.

 

 • İş planınızda aksama meydana gelmeden çalışmalarınıza devam edebilirsiniz.

 

 • Garantili koşullar ile hizmet alma fırsatı bulursunuz.

 

İş makinası lastiklerinin hasar görmesi durumunda en uygun maliyetler ile bu soruna çözüm bulabilmek için lastik kaplama ve tamiri hizmeti sunan firmamıza ulaşabilirsiniz. Gerekli yerlerde her türlü yardımı sunacak olan firmamız, makinanın lastiğinde oluşan sorun her ne ise kısa süre içerisinde tespit ederek, etkili ve kalıcı çözümleri sizlere sunar. Firmamıza ulaştığınız durumda, iş makinası lastiği tamir hizmetini şu aşamalar ile alabilirsiniz;

 

 • Firmamıza gelen hasarlı tekerler işlem alanına alınır.

 

 • Tamir işleminin gerçekleşeceği stand üzerine yerleştirilir ve sabitlenir.

 

 • Sökme işlemi başlamadan önce özel cihazlar yardımı ile lastik muayene edilir.

 

 • Lastiğin üzerinde bulunan bütün hasarlar tespit cihazları ile bulunarak işaretlenir.

 

 • Ayrıca lastiğin nasıl bir tamir işlemine alınacağı ve hangi işlemlerin gerçekleştirileceği planlanır.

 

 • Ardından lastik, teker üzerinden sökülür ve hasarlı bölgelerde tamir işlemleri başlar.

 

 • Lastiklerde en sık karşılaşılan durum yarık ve yırtıklardır. Bu gibi hasarlarda lastikler yama yöntemleri ile tamir edilir.

 

 • Tamir işlemi sona eren lastikle tekrar kontrol edilir.

 

 • Hem hasarlı bölgelerde bir arıza olup olmadığı hem de tekerin dayanıklılık durumu ölçülür.

 

 • Ardından lastiklere hava basılır.

 

 • Standart hava basıncına sahip olduktan sonra lastiklerin tamir işlemi sonra erer.

 

İş makinası lastiği tamir işlemleri sırasında sadece lastikte oluşan hasarlar incelenmez. Aynı zamanda lastiğin diş derinlikleri de kontrol edilir. Bu sayede lastiğin ne kadar ömrü kaldığı kolayca tespit edilir. Lastik değişimi ve tamiri başta olmak üzere ihtiyacınız olacak her türlü hizmet için firmamıza ulaşarak gerekli destek ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

İş Makinası ve Kamyon Tekerlerinde Hızlı Lastik Tamiri

 

İş makinası ve kamyonlarda bulunan lastikler, dünyanın en sağlam ve dayanıklı lastikleridir. Her koşulda dayanıklı olan bu devasa lastikler bazı durumlarda beklenmedik bir şekilde hasar alarak kullanılamaz hale gelebilir. Son derece doğal olan bu durumda tek yapılması gereken, acil bir şekilde bu duruma müdahale etmektir.

 

Kamyon ve iş makinası lastiklerinde gerçekleşecek tamir hizmeti, normal araç gruplarından biraz daha farklıdır. Bu araç modellerinin büyük vasıta sınıfına dahil edilmesi nedeni ile işlemleri daha detaylıdır ve daha fazla özen gerektirir. Daha zorlu olan bu tür hizmetlerde profesyonel bir müdahale şarttır. Güvenilir ve yüksek performanslı hizmetler sunan bir firmadan hizmet almak için bize ulaşabilirsiniz.

 

İş makinası lastiği tamir hizmetini sunan firmamız bize ulaştıktan sonra hemen işe koyulur. Lastiği kısa süre içerisinde bize ulaştırdıktan sonra en kısa sürede en dayanıklı ve sağlam hali ile tekrar teslim alabilirsiniz.

 

İş Makinası Lastiği Tamir Fiyatları

 

Özellikle iş makinası lastiği tamir fiyatları satın alacağınız yeni lastik masrafına göre son derece uygundur. Bölgesel olarak yapılan lastik kurtarma çalışmaları çok uygun fiyatlar ile size sunularak bütçenizi destekler.  Lastiğinizde hasar meydana geldiğinde firmamıza ulaşarak lastik model ve ölçülerinizi bildirebilir ve size özel sunduğumuz iş makinası lastiği tamir fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Firmamızdan daha ayrıntılı bilgi almak için bizi Instagram sayfamızdan da takip edebilirsiniz.Blog

Bize Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM