Telefon
WhatsApp
İnstagram
Facebook

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old.

İLETİŞİM

Kamyon Kaplama Lastik Fiyatları

Kamyon Kaplama Lastik Fiyatları
 • 20 Mayıs 2022, 19:06

Kamyon Kaplama Lastik Fiyatları

Kamyon kaplama lastik fiyatları hakkında araştırma yaparken, kaplama sırasında kullanılan malzemelerin özelliklerine de dikkat etmek gerekir. Ayrıca kamyon lastik kaplama uygulamaları ile çok daha uygun maliyetlerle daha yeni ve kullanışlı lastiklere sahip olmak mümkün olur. Kaplama sırasında yüksek kalite kaplama malzemelerinin tercih edilmesi hainde, araçlardaki kullanım ömrü uzarken, yakıttan da ciddi ölçüde tasarruf edilmiş olur. Tabii, kamyon kaplama lastik fiyatları konusunda araştırmalarınızı tamamladıktan sonra kendiniz için en uygun modele karar verebilirsiz. Ve firmamız aracılığı ile hizmet satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Kamyon lastiği üretiminde normal şartlarda 80 litre petrole ihtiyaç duyulur. Bu doğrultuda sıfır bir lastik almak oldukça maliyetlidir. Ancak bir kamyon lastiği kaplamasında kullanılacak lastiğin üretiminde 25 litre petrol yeterli olur. Bu durum da kaplama lastik fiyatlarının daha uygun olmasına zemin hazırlar. Aynı zamanda kamyon lastik kaplama uygulamaları ile yeniden kullanıma sunulan lastikler, sıfır ürünler kadar kullanışlı olur. Kamyon kaplama lastik fiyatları bu nedenle son derece uygundur.

 

Kamyon Lastik Kaplama Fiyatları

 

Bütçeniz için en uygun lastiğe karar verirken, bu işlemi yapılacak firmanın kalitesine de dikkat etmelisiniz. TBR Lastik firmamıza ulaşarak en kaliteli kaplama hizmetini en uygun fiyat garantisi ile satın alabilirsiniz.

 

Kamyon Lastiği Kaplama Uygulamaları Nasıl Yapılır?

 

Öncelikle kamyon kaplama lastik fiyatları konusunda araştırma yaparken dikkat etmeniz gereken önemli bir konu da firmaların kaplama işlemini nasıl yaptığıdır. Firmamızda kamyon lastiği kaplama uygulamaları şu aşamalar ile gerçekleşir;

 

 • Lastik kaplanacak olan yüzey kontrol için kaplama alanına alınır.

 

 • Burada yüzeyin detaylı temizliği sağlanır. Böylece yüzeyde bulunan her türlü kir, pis ve yabancı cisimler yüzey üzerinden atılır.

 

 • Kaplama yüzeyi özel yapıştırıcı malzemeler ile kaplanarak beklemeye alınır.

 

 • Yüzey üzerinde kullanılacak lastik, özel makinalar aracılığı ile hazırlanır.

 

 • Hamur kıvamında olan lastik malzeme, düz bir zemin üzerinde yüzeye uygun ölçü ve kalınlıkta kesilir.

 

 • Temiz ve işleme hazır yüzeyin üzerine lastik sarılarak sabitlenir.

 

 • Yüzey ile birlikte lastik, belirli bir sıcaklıkla pişirilmek üzere kapalı ocaklara yerleştirilir.

 

 • Yaklaşık olarak 6-8 saat pişirilen lastikler ardından ocaktan alınır ve üzeri zımparalanır.

 

 • Zımpara işleminin ardından yüzeye özel makineleri le desen ve dişler açılır.

 

 • Son olarak, ölçüler kontrol edilir ve yüzeye fazla gelen lastikler tıraşlanarak lastik kullanımdaki son halini alır.

 

İşlemden çıkan lastikler direkt olarak kullanılabilir.

 

En Ucuz Kamyon Kaplama Lastik Modelleri

 

Kamyon çıkma lastik fiyatları araştırması sonrasında en uygun ürün yelpazesini firmamızda bulabilirsiniz. Hem kaplama hem de çıkma lastik konusunda titiz hizmetlerini sürdüren firmamız lastik kaplama hizmetini size yüksek hizmet koşulları ile sunar. Kamyon lastiği kaplama işlemleri ve ihtiyacınız olacak lastik modelleri hakkında bilgi almak için firmamızı her zaman arayabilirsiniz. 

Aynı zamanda firmamızdan detaylı bilgi almak için Instagram sayfamızdan da bize ulaşabilirsiniz.Blog

Bize Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM