Telefon
WhatsApp
İnstagram
Facebook

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old.

İLETİŞİM

Hakkımızda

Hakkımızda

TBR Lastik ; 2000 yılından beri kamyon, otobüs ve iş makinesi lastiklerinde kaliteli, güvenli kaplama ve tamir hizmeti veriyor. Firmamız hizmete başladığı ilk günden bu yana, sürekli yenilikçi arge çalışmaları ve kreatif çözümleri ile birlikte Türkiye’de ilk kez iş makinesi lastikleri limit dışı yara tamiri konusunda ilk ve tek marka olarak sektörümüze yön vermektedir.

 

TBR Lastik Hakkımızda

 

Türkiye’de ilk defa TBR Lastik limit dışı yaralar için küçük ebat iş makinesi lastiği ve 3700R 57 ebat lastikler de dahil olmak üzere her türlü iş makinesi lastiğinde tamir hizmetini garantili olarak veriyor.

 

Uzman kadromuz, yenilikçi tekniklerimiz ile birlikte maden ve inşaat sektörünün zorlu şartlarına dayanıklı projeler yürütüyoruz.  Geniş ürün koleksiyonumuz içinde kamyon lastiği, iş makinesi orbit ve sıcak kaplamada Premium marka kaplama kauçukları bulunuyor.

 

Hedefimiz

 

Türkiye’de lastik kaplama alanında sektör öncüsü olarak müşterilerimize %100 memnuniyet ile kaliteli hizmet sunmayı hedefliyoruz. 

 

Rakiplerimizden farkımız olan OTR ve TBR grubu için ülkemizde ilk kez limit dışı yara tamiri ve kaliteli kaplama hizmeti vererek müşteri memnuniyetimizi en üst seviyeye çıkardık.

 

20 yılın üzerinde sektör deneyimimiz ile maden ve inşaat sektöründe, lastik tamiri ve kaplama alanlarında her zaman yeni yöntemler ve kaliteli hizmet ile öncü bir marka olmaya devam edeceğiz.

 

Firmamızı Instagram sayfamızdan da takip edebilirsiniz.