Telefon
WhatsApp
İnstagram
Facebook

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old.

İLETİŞİM

Neden Lastik Kaplama

Neden Lastik Kaplama

Türkiye’de lastik kaplamaya olan talep henüz yeterli seviyede değil. Lastik kaplama uygulamaları Avrupa ülkelerinde oldukça popülerdir. Ülkemizde ise firmamız öncülüğünde her geçen gün daha fazla tercih edilir hale gelmeye başladı. Peki, neden lastik kaplama yapılmalıdır?

 

Lastik kaplama işlemi öncelikle kilometre başına toplam lastik maliyetini çok düşük seviyelere çekiyor. Bunun yanında yeni lastiklerde yüksek güvenilirlik ve performans sağlıyor. Aynı zamanda daha az atık ve hammadde tüketimi ve tabii karbon emisyonu konusunda da avantajlar sağlamaktadır.

 

Neden Lastik Kaplama

 

Firmamız lastik kaplama konusunda uzman ve güvenilir servis hizmeti veriyor. Kalite standartlarına uygun son teknoloji ekipmanlar ile mevzuatlara uygun lastik kaplama uygulamaları gerçekleştiriyoruz. İş makinesi ve kamyon grupları için sizlere geniş seçenekler sunuyoruz.

 

Lastik Kaplama ile Düşük Karbondioksit Tüketimi

 

Özellikle lastik kaplama uygulamaları hem firmanız hem de çevre adına çok doğru bir seçimdir. Üretim süreci konusunda doğal kaynak, enerji ve karbon emisyonları minimum seviyede oluyor. Bu sayede her yıl milyonlarca lastik geri dönüşüme geliyor. Çevre ayak izinizi bu sayede azaltın ve maliyetlerinizi de ciddi oranda düşürün.

 

Lastik kaplama uygulamaları yeni lastik üretim sürecine göre çok daha az enerji harcanmasını sağlar. Böylelikle %80’e dayanan karbondioksit emisyonu görülür. Bu sayede çevre dostu bir uygulama hayata geçirmiş olursunuz.

 

Lastiklerinizi Kaplama ile Geri Dönüştürebilirsiniz

 

Dünyada her alanda geri dönüşüme olan talep ve yönelim gittikçe artıyor. Bir iş makinesi ya da lastiğin boyutları çok büyük olduğu için ömrü tükendiğinde doğaya karışma süreci çok zor olur. Bu ürünler aynı zamanda doğaya büyük zarar verir.

 

Lastik kaplama uygulaması ile birlikte dış lastikleri yeniden kullanabilirsiniz. Böylece geri dönüşüm yaparak çevreye fayda sağlayabilirsiniz. Lastik kaplama uygulamaları ile yeni lastik performansı sağlıyoruz ve lastiklerinizi yeniden kullanmaya başlıyorsunuz.

 

Yeni Lastik Maliyetleri Yarı Yarıya Düşer

 

Lastik kaplama uygulamaları ile yeni lastiklerin maliyetleri yarı yarıya düşecektir. Kamyon ve iş makineleri zorlu şartlarda sürekli çalıştığı için lastiklerinin ömrü çok uzun olmaz. Bu nedenle çok pahalı olan yeni lastikler almak gerekebilir. Lastik kaplama uygulamaları ile yarı yarıya lastik kaplama uygulamaları yapılabiliyor. Böylelikle lastik kaplama maliyetleriniz %50 oranında düşer ve bütçenizi başka alanlara aktarabilirsiniz.

 

Lastik Kaplama Güvenilirdir

 

Yaptığımız lastik kaplama uygulamaları çok güvenilirdir. Havayolları firmalarının tamamına yakını kaplama lastik uygulamasına başvuruyor. TBR lastik firması olarak lastiklerinizi tekrar kaplıyoruz ve iyi seçilen karkaslar kullanarak ilk günkü kalitesine geri getiriyoruz.

 

Lastik kaplama uygulaması ileri teknolojiye sahip ekipmanlarla yapılır. Her aşamada, lastiğin kalite ve güvenilirlik testleri yapılır.  Dünya çapında dayanıklılıktan geçen lastikleri güvenle kullanabilirsiniz.

 

Kaplama Lastikleri Yüksek Performansta Kullanabilirsiniz

 

Lastik kaplama uygulamasından sonra yeni lastiklerdeki kilometre performansı alınabilir.  Yük, güzergah, yol durumu, sürücünün sürüş tarzı gibi etmenlere bağlı olsa da kaplama lastiklerde aynı koşullarda yüksek performans elde edilebilir.  Doğru ürünü seçerseniz en etkili kilometre performansı ile lastikleri kullanabilirsiniz.

 

Firmamızdan detaylı bilgi almak için iletişim sayfamız üzerinden ya da Instagram sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.