Telefon
WhatsApp
İnstagram
Facebook

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old.

İLETİŞİM

Kamyon Soğuk Kaplama

Hizmet Açıklaması

Kamyonlar dağıtım zincirinin en önemli ögeleri olarak sürekli hareket halinde oluyor. Bu nedenle bakım maliyetleri fazla, lastik ömürleri de daha kısa oluyor. Kamyon lastiklerinin ebatları çok ağırdır ve geri dönüşümü çok güç olan ürünlerdir. Lastikler aynı zamanda çevreye de çok ciddi zararlar verir. Avrupa’da bu sebeple kamyon soğuk kaplama uygulamaları çok yoğun olarak uygulanıyor.

 

Soğuk kaplama uygulamaları için her zaman firmamıza ulaşabilir ve lastiklerin doğaya zarar vermemesi adına bizden kaplama yapmamızı isteyebilirsiniz. Özellikle soğuk kaplama işlemleri kamyon lastiklerinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Yeni nesil teknolojiler ile limit dışı yaralarda bile kusursuz kaplama işlemleri yapıyoruz. Kamyonlarınızın lastiklerini yeniden kullanmak istiyorsanız, firmamıza ulaşarak ekibimizden bu konuda destek alabilirsiniz.

 

Soğuk Kaplama Nasıl Yapılıyor?

Kamyon lastiklerinizde soğuk kaplama uygulaması yapmadan önce, öncelikle ön inceleme yapıyoruz. Bu süreçte lastikleri söküyor ve lastiklerin kaplamaya uygun olup olmadığını kontrol ediyoruz. Tabii bu işlem esnasında, çeşitli muayeneler ve kontroller ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Bu inceleme sırasında cihazlarımızı kullanarak değerlendirme yapıyor ve kaplamaya uygun olan kamyon lastiklerini hemen soğuk kaplama için alıyoruz.

 

Kamyon soğuk kaplama işleminde ilk olarak lastiklerinizin sırt kısımlarını tıraşlıyoruz. Böylece lastiklerinizin sırt kısımlarının düzleşmesini sağlıyoruz. Daha sonra yeni sırtların lastiğe kaplanması adına özel cihazlarla krater açıyoruz ve lastiklerinizde bulunan yaralar (limit dışı yaralar da dahil) ile birlikte tüm batık cisimleri temizliyoruz.

 

Batık ve yara temizleme işleminin ardından dolgu işlemi yapıyoruz. Bu aşamada ise lastiğin uzun ömürlü olması için dolgu ve tamir işlemlerinde özel malzeme ve ekipman kullanıyoruz. Son işlemde ise kamyon lastiklerine tamamen sizlerin belirttiği desenlerde sırt uygulamasını da yapıyoruz. Yaptığımız tüm bu uygulamalarla kaplama işlemi sona eriyor.

 

Soğuk kaplama uygulamasından sonra lastikler için performans ve güvenilirlik testlerini de yapıyoruz. Testleri başarı ile geçen lastikleri hemen sizlere teslim ediyoruz. Kaplama işlemimiz sayesinde lastikleriniz sıfır almışsınız gibi oluyor. Böylelikle yenilenmiş olan lastiklerinizi uzun süre boyunca kullanmaya başlıyorsunuz.

 

Soğuk Kaplama Avantajları

Soğuk Kaplama

Peki, soğuk kaplama avantajları nelerdir?

 

  • Soğuk kaplama uygulaması filoda yer alan tüm kamyonlara uygulandığında yüksek maliyetlerden kurtulabiliyorsunuz. Böylelikle soğuk kaplama ile sıfır lastik kaplama maliyetlerinde yarı yarıya düşüş oluyor ve büyük kazanç elde ediyorsunuz.

 

  • Yaptığımız işlemler sonrasında soğuk kaplamadan çıkan lastikler çok uzun ömürlü oluyor. Bu sayede her zaman lastiklerinizi sıfır almış gibi yeni baştan kullanabiliyorsunuz.

 

  • Kamyon lastiklerine soğuk kaplama uygulaması birkaç defa yapılabiliyor. Bu sayede lastiklerinizi uzun yıllar boyunca sorunsuz olarak kullanabiliyorsunuz.

 

  • Soğuk kaplama uygulamaları çevre dostu bir uygulamadır. Kamyon lastiklerinin doğada çözünmesi çok zor oluyor. Bu nedenle geri dönüşüme uygun olarak lastiklerinizi yeniden kullanıyor ve çevre dostu uygulamalar ile kazanıyorsunuz.

 

Ayrıca soğuk lastik kaplama uygulamaları konusunda ekibimizden bilgi ve destek almak için 7/24 TBR firmamıza ulaşabilir ve bizimle görüşebilirsiniz.

 

Soğuk Kaplama Fiyatları

Kamyon lastikleri farklı boylarda ve jant genişliğinde oluyor. Aynı zamanda lastik türüne göre desenler de farklı oluyor. Bu nedenle soğuk kaplama uygulamalarında maliyetler de birbirinden farklı olmaktadır. Jant genişliği ve desen yanında kaplama yapılacak lastik sayısına da bakıyoruz. Ayrıca lastiğinizin durumuda yapılacak işlemleri etkiliyor.

 

Soğuk kaplama fiyatları sıfır kamyon lastiğine göre çok daha uygun oluyor. Firmamızı, soğuk lastik kaplama fiyat teklifi için hemen arayabilir ve bizden bilgi alabilirsiniz. Bizimle yapacağınız görüşmeden sonrada randevu oluşturabilirsiniz. Ekiplerimiz kısa süre içinde lastiklerinizi sizlere teslim edecektir. Bize Instagram sayfamızdan da ulaşabilir, soğuk kaplama ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Başlangıç Tarihi
  • 24 Mart 2022, 17:25
Kaplama Adı
Kamyon Soğuk Kaplama
Kaplama Kategori
Kamyon grubu kaplama