Telefon
WhatsApp
İnstagram
Facebook

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old.

İLETİŞİM

MonaFlex Yara Tamiri

Hizmet Açıklaması

İş makinelerinde zorlu çalışma şartları her zaman düzenli bakım yaptırılmasını gerekli kılıyor. Özellikle lastikler zorlu çalışma saatlerinde zarar görebilir. Lastikler zamanla maden ve şantiye sahalarında yaralanabilir. Yara olması halinde lastiklerinizin sıfırı iş makineleri için çok yüksek maliyetli olabilir. Bunun yerine monaflex yara tamiri ile iş makinesi gruplarında lastiklerinizdeki arızalarınızı giderebilirsiniz.

 

Lastiklerinizin yara alması halinde TBR lastik olarak büyük yaralarda dahi sizlere etkili sonuçlar sunuyoruz.  1400R 24’ten başlamak üzere 57’’ ile birlikte 63’’ jant lastiklere göre istediğiniz jant ebatlarında yanak, omuz ya da sırt bölgelerinde ortaya çıkan yaralarda kalıcı çözümler ile tamir işlemleri yapıyoruz. 

 

Firmamıza monaflex yara tamiri ile ilgili her zaman ulaşabilir ve bizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Monaflex Yara Tamiri Nasıl Yapılır?

TBR Lastik olarak, Türkiye’de ilk ve tek olan monaflex tamir sistemi ile hizmet veriyoruz. Özellikle bu sistemde vukanize kauçuklar kullanılıyor. Bu özellikleri ile birlikte yüksek dayanım ve daha uzun ömürlü lastikler ortaya çıkıyor. Monaflex yara tamiri ile her boyutta lastik yaralarının tamiri yapılabilir.

 

Öncelikle iş makinesi lastikleri için limit dışı yaraların tamamında özel yama sistemleri kullanılıyor. Tamir işlemi sırasında vakumlu pişirme sistemleri uygulanıyor ve uzun ömürlü bir lastik kullanımı ortaya çıkıyor.

 

Yara tamirinde monaflex sistemde kullanılan kauçuk orijinal kauçuğa göre çok daha güçlüdür. Aynı zamanda zor şartlar altında aşınma dayanımı da çok yüksektir. Bu lastikler çok sıcak çalışma ortamlarında bile yüksek performans vaat ediyor. Ayrıca maksimum esneklik gerektiren çok zor şartlarda görevini yerine getiriyor. Sıcak kürleme işlemleri ile yarılma ve büyük yaralarda tekili işlemler yapılıyor.

 

İş makinası monaflex sistem tamiri sırasında çift ısı kaynağı onarımı yapılıyor ve hem iç hem de dış ısı kaynakları kullanılıyor. Bu sayede yama ve dolgu kauçuğu ile birlikte aynı zamanda sertleşme elde edilebiliyor. 

 

Özellikle monaflex lastik tamir sistemi konusunda yerinde tamir işlemleri yapıyor ve lastiklerinizi ilk günkü haliyle sizlere teslim ediyoruz.

 

Monaflex Yara Tamiri Avantajları

Monaflex Yara Tamiri

 

  • İş makinesi lastikleri yaralanmalarda lastiğinizin yenilenmesi gerekebilir. Lastik tamiri işlemleri sayesinde sıfır lastik maliyetlerinden kurtulabilirsiniz. Böylelikle monaflex yara tamiri ile lastiklerinizi sıfır gibi kullanabilirsiniz.

 

  • Monaflex yara tamiri işlemlerinde sıcak lastik tamiri yaptırmış oluyor ve çok daha dayanıklı lastiklere kavuşuyorsunuz.

 

  • Lastik tamiri işlemlerini şantiyenizde yapıyoruz ve sizlere acil durumlarda 3 saatte teslim sağlıyoruz. Bu sayede hem gereksiz iş akışından kurtuluyorsunuz hem de iş akışlarınız asla aksamıyor.

 

  • Monaflex yara tamiri sisteminde kullanılan kauçuklar orijinal kauçuklara göre çalışma ortamı ve aşınmaya göre yüksek dayanım sağlıyor.

 

  • Aynı zamanda monaflex yara tamiri konusunda yapılan laboratuvar çalışmaları kimyasal kürlenme ile karşılaştırıldığında 4 katın üzerinde yapışma performansı sunmaktır. Tam yapışma ile birlikte eşit basınç dağılımı söz konusu oluyor.

 

  • Sıcak lastik tamiri ile süper boyutta olan yaralanmalarda sorunsuz tamir işlemi yapılabiliyor.

 

  • 67’’ jant boyutuna kadar her türlü iş makinesi lastiği içinde yara tamiri işlemleri yapıyoruz.

 

Monaflex Yara Tamiri Fiyatları

Profesyonel ekibimiz, özel ekipmanları ve uzun yılların tecrübesi ile Türkiye'nin her yerinde monaflex yara tamiri işlemlerini sizlere sağlıyor. Geniş hizmet ağımız ile birlikte her türlü iş makinesi lastiği için süper yaralanmalarda dahi lastik tamiri işlemleri yapıyoruz.  Monaflex yara tamiri fiyatları konusunda bize ulaşarak firmamızdan bilgi alabilirsiniz. Lastik sayısı, lastiğin büyüklüğü, yaranın büyüklüğü gibi birçok işlem konusunda hemen bize ulaşarak fiyat bilgisi de alabilirsiniz.

 

Firmamızdan monaflex yara tamiri ile ilgili daha detaylı bilgi almak için hemen bize Instagram sayfamızdan ya da sitemizin iletişim sayfası üzerinden de ulaşabilirsiniz.

 

Başlangıç Tarihi
  • 24 Mart 2022, 17:30
Kaplama Adı
MonaFlex Yara Tamiri
Kaplama Kategori
İş makinesi grubu kaplama