Telefon
WhatsApp
İnstagram
Facebook

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old.

İLETİŞİM

İş Makinası Lastik Kaplama

İş Makinası Lastik Kaplama
 • 20 Mayıs 2022, 19:24

İş Makinası Lastik Kaplama

İş makinası lastik kaplama uygulamaları ile hem bütçenizden tasarruf sağlayabilir hem de doğaya katkıda bulunabilirsiniz.  Özellikle iş makinaları lastik kaplama hizmeti yüksek performanslı geri dönüşler sağladığı için tercih edilir. Kaplama için sunulan birçok farklı seçenek arasından tercih yaparak, iş makinelerinizin lastiklerinin yenilenmesini sağlayabilirsiniz.

 

 • İş makinası sıcak lastik kaplama uygulamaları uzun ömürlüdür.

 

 • Her türlü teker ve dış yüzeyler üzerinde uygulanabilir.

 

 • Uygulama öncesinde lastik kalitesi istenildiği ölçüde ayarlanabilir.

 

 • Bir kez kaplama yapılabilen teker üzerine tekrar ikinci, üçüncü ve daha fazla kaplama uygulamalarının yapılması mümkün olur.

 

 • Fiyat açısından oldukça avantajlıdır.

 

 • Garantili hizmet koşulları ile sunulur.

 

Bu sayede kısa süre içerisinde iş makinasının lastiklerinin yenilenmesi sağlanır. Her açıdan avantajlı olan iş makinası kaplama lastik uygulamalarını en iyi hizmet garantisi ile satın almak için firmamız ile dilediğiniz her zaman iletişime geçebilirsiniz.

 

Firmamızda her iş makinasına uygun lastik kaplama hizmeti bulunmaktadır. Kaplama işlemi öncesinde dilerseniz yeni lastiğin desenine karar verebilir, bütün aşamaların istediğiniz koşullarda gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

 

İş Makinası Lastik Kaplamanın Avantajları

 

İş makinası kaplama lastik

 

Özellikle, iş makinası lastik kaplama hizmeti almak hem firmalara hem de doğaya büyük ölçüde avantaj sağlar. İş makinalarınıza lastik kaplama yaptırarak;

 

 • Geri dönüşüme çok büyük katkıda bulunabilirsiniz.

 

 • Çevrede oluşacak kirliliğin önüne geçebilirsiniz.

 

 • Doğal kaynak üretiminin ciddi oranda azalmasını sağlayabilirsiniz.

 

 • Üretim ve çalışma maliyetlerinizi yarı yarıya düşürebilirsiniz.

 

Çevreye katkıda bulunmanın en önemli adımlarından birisi geri dönüşümdür. İş makinalarınız için tercih edeceğiniz lastik kaplama hizmeti ile yeni ürün satın almanın yerine geri dönüşüm katkılı lastiklerin kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Sıfır ürün kalitesine sahip %100 sonuç veren lastikler ile makinalarınızın kullanım ömrünü uzatabilir ve kaplama malzemeler ile en iyi koşullarda çalışmaya devam edebilirsiniz.

 

TBR Lastik olarak karbon emisyonu yüksek lastik kaplama hizmetlerimizi sizlere sunuyoruz. Bütçenizi düşünerek sizin için en doğru lastik kaplama hizmetini almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

İş Makinası Lastik Kaplama Hizmeti Nasıl Verilir?

Tabii, iş makinası lastik kaplama, dikkat ve titizlik ile yerine getirilmesi gereken hizmet alanları arasında yer alır. Lastik kaplamanın her aşamasında dikkatli olunması önemlidir. Firmamızda iş makinası lastik kaplama hizmeti şu aşamalar ile gerçekleştirilir;

 

 • İş makinası lastik kaplama uygulamaları sıcak kaplama olarak bilinen yöntem ile gerçekleştirilir.

 

 • Sıcak kaplama uygulamalarında öncelikle kaplanacak olan lastik hazırlanır ve hamur çekme makinasında saf hamur haline getirilir.

 

 • Makinadan çıkan hamur lastik ölçülerine yakın ebatlarda kesilir ve kaplama işlemi için ayrılır.

 

 • İş makinasının tekeri etrafına özel yapıştırıcılar sürülerek saf hamur sarılır ve sıkılaştırılır.

 

 • Ardından 600 derece fırınlarda pişirme işlemi için yerini alır.

 

 • Fırında belirli bir saat boyunca pişen hamurlar böylece teker üzerine yapışır ve genel şeklini alır.

 

 • Fırında pişme işleminden çıkartılan lastiklerin üzerinde özel makineler ile yüzey temizleme işlemleri gerçekleştirilir.

 

 • Son olarak temizlenen lastik yüzey üzerine desen açma işlemi uygulanır.

 

 • Son kontroller yapıldıktan sonra lastik yeni görünümü ile kullanıma hazır hale gelir.

 

Lastik kaplama uygulamalarında işlemler yapıştırma usulü ile yapılır. Sıcak olarak kaplanacak olan lastik uygun şekilde yüzeye yerleştirildikten sonra kaliteli lastik yapıştırıcılar kullanarak yüzeye sabitleme işlemi gerçekleştirilir. İşlem sonrasına lastik bir süre dinlendirilir ve yapışkan malzemenin zemin ile bütünleşmesi sağlanır. Tamamı ile lastiğin yapışıp yapışmadığı birtakım testler ile kontrol edilir.

 

Sıcak lastik kaplama uygulamaları, uzun ömürlü olması ve memnun edici sonuçlar vermesi nedeni ile sıklıkla tercih edilir. Sıcak kaplama işlemi sırasında lastikler sıcak kaplama işlemine nazaran daha az işleme maruz kalır. Bu durum da lastiğin daha az hasar görmesini ve daha uzun kullanılabilmesini sağlar. Firmamız ile iletişime geçerek ihtiyacınız olan lastik kaplama hizmetini en iyi fiyat garantisi ile alabilirsiniz.

 

Lastik Kaplama ile Geri Dönüşüme Destek

Geri dönüşüm dünya genelinde her geçen gün önemi daha çok büyüye bir sektördür. Özellikle iş makinalarında ve ağır makinaların kullanımının söz konusu olduğu yerlerde geri dönüşümün önemi daha fazla olur. İş makinaları çoklu sistem mekanizmalarının bir araya gelmesi ile çalışır ve her bir parça için yüksek donanım gerekir.

 

Ağır yük taşımacılığının bir numarası iş makinalarında kullanılan lastiklerin doğada kendiliğinden geri dönüşme ihtimali oldukça düşüktür. Tek bir parçanın bile kendiliğinden doğaya karışması yüzyılları bulabilir. Bu durum doğaya büyük ölçüde zarar verir. İş makinaları için tercih edilecek lastik kaplama sonucunda kullanılamaz halde olan birçok lastiğin yeniden kullanılması mümkün olur. Hem maliyet hem de çalışma açsından verim sağlayan lastik kaplama hizmetini alarak firmanızın geleceğine önemli ölçüde katkıda bulunabilirsiniz.

 

İş Makinası Kaplama Lastik İhtiyaçlarına Profesyonel Çözümler

Dünya genelinde lastik kaplamaya olan talep çok yüksek düzeyde iken Türkiye’de henüz istenilen seviyeye ulaşmamıştır. Bu durumun en temel nedenlerinden birisi lastik kaplama konusunda hizmet veren firmaların azlığıdır. İnsanların da iş makinası lastik kaplama ve geri dönüşüm konusunda sahip olacağı avantajları bilmemesi, talebin azlığına ve sektörlerde buna bağlı olarak gereksiz maliyetlerin yaşanmasına neden olur.

 

İş makinası lastik kaplama hizmetini Türkiye genelinde en iyi standartlarda ve en yüksek performanslar ile gerçekleştiren firmalardan birisiyiz. TBR Lastik olarak uzman ve güvenilir servis hizmetlerimiz ile kalite standartlarına uygun lastik kaplama hizmetini sizlere sunuyoruz. İş makinalarınızın lastiklerinde değişim gerektiren durumda bizimle iletişime geçerek yüksek kalite geri dönüşüm lastik kaplama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

Lastik kaplama hizmetini sadece iş makinalarında değil, kamyon gruplarında da firmamızdan tercih edebilirsiniz. Her marka ve model iş makinasının yanı sıra her çeşit büyük kamyonlara gerek olacak lastik kaplama konusunda da hizmetler sunuyoruz. Firmamız ile iletişime geçerek size özel ve avantajlı hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

 

İş Makinası Lastik Kaplama Fiyatları

İş makinası lastik kaplama fiyatları kaplama yapılacak lastik ölçülerine ve lastik özelliklerine göre değişir. Piyasada lastik kaplama sektöründe kullanılan çok farklı lastik malzemeler yer alır. Her biri özel karışımlar ile elde edilen lastikler bu şekilde değişik kalite sınıflarına sahip olur.

 

Lastik kaplama ihtiyacınızda kaplama yapılacak lastiğin kalitesini öğrenerek fiyatlar hakkında daha güncel bilgiye sahip olabilirsiniz. İş makinası ya da kamyonlarınızın lastik ebatlarını bize bildirerek istediğiniz lastik kalitesini uzmanlarımız ile paylaştığınız taktirde, size en uygun iş makinası lastik kaplama fiyatı almanız mümkündür.

Firmamıza Instagram sayfamızdan da ulaşabilirsiniz.

 Blog

Bize Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM